Didactic Pilot Logo

pilotinė didaktika

mokytis su džiaugsmu

GD Bildung und Kultur

Nepainiokite, prašau:

Tylus nedalyvavimas nereiškia drausmės!
O tikslingas judrumas nereiškia, kad veiksmas vyksta chaotiškai!

 


Filmclips here from 15th Novembre 2011
„Lavinimas yra tai, kas lieka po to, kai pamirštama, ko buvo mokytąsi mokykloje“.
Albert Einstein

Kokias pamokas prisimenate?

 

Bewertung: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 
Tomas žiovauja, Ina trina akis, Paulius rąžosi, raidžių nebesimato, mokytojos balsas tolsta ir darosi monotonišku, ir jis laukia skambučio…
-Tyla-
Už sekančių durų girdisi triukšmas: vienas pašoka, kitas sodina jį vėl „Ne, aš buvau pirmas!“, trečias jau bėga prie lentos „Aš noriu!“, trypia ir kumščiais daužo lentą, keletas ploja ir šokinėja iš savo vietų, kiti vaikšto pas draugus, kad dar kartą ką nors paaiškintų.
-Chaosas??-
Kurioje pamokoje įgytos žinios pasiliks?! daugiau

Ypatingai matematikos pamokoje galima išjudinti mąstymą, nes kalbama apie tikrą ir korektišką kovą, kur „teisinga“ ir „neteisinga“ nėra tik nuomonių išraiška ir nieko negalima panaudoti tai, ko esi išmokęs mintinai: viską reikia vystyti greitai. Čia kaip per futbolo  varžybas: kas greičiau ir mušame į vartus!
Jeigu pamokoje vaikštoma pirmyn ir atgal, tai nereiškia, kad „nėra disciplinos“, tai reiškia ugdoma kompetentingai!Spausdinimą ir vertimą finansavo Europos Komisijos remiamas projektas Nr.2009-1-FR1-GRUO6-07061 "Menas kaip priemonė, padedanti realizuoti pagrindinius žmogiškuosius  poreikius. Neurodidaktiniai atsakymai į didėjančius socialinius reikalavimus." Šis leidinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl nei Komisija, nei projekto steigėjai negali būti laikomi atsakingais už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.